KONST / Litografier / Färglitografi 14677033
nr 1467 7033
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 2/200. Bladets mått: 75x55 cm, yttermått inklusive ram: 82x63 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:15:50
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)